Zgodnie z regulaminem konkursu, ze względu na dużą ilość zgłoszonych kandydatów, do etapu powiatowego zakwalifikowano uczniów z wynikiem nie mniejszym niż 38 punktów.

Przypominamy, że etap powiatowy konkursu odbędzie się 8 kwietnia 2022r. o godz. 9.00 w budynku

I Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Radomskiej 37.

Prosimy o przybycie 15 minut wcześniej.

Zapraszamy!

26.

Sokół Maja

SP w Dziurowie

Poniżej zamieszczamy regulamin 14. edycji konkursu języka angielskiego FOCUS ON ENGLISH organizowanego corocznie w I LO. Konkurs skierowany jest do uczniów klas ósmych szkół podstawowych. Etap powiatowy zaplanowany jest na 3. kwietnia 2020r., jednakże ze względu na zaistniałe okoliczności istnieje możliwość zmiany tego terminu. Na tym etapie testy do eliminacji szkolnych zostały wysłane do szkół podstawowych. Będziemy informować na bieżąco o ewentualnych zmianach.

Zachęcamy do udziału!

20 marca 2019 odbędzie się w naszej szkole XIII edycja powiatowego konkursu języka angielskiego Focus on English. Organizatorzy konkursu mają nadzieję, że tak jak i w poprzednich latach w Jedynce pojawi się duża grupa uczniów aby pochwalić się wyjątkową sprawnością w tym pięknym, a jakże obecnie codziennym,  języku obcym. Tegoroczna edycja jest wyjątkowa nie tylko ze względu, że jest to już trzynasty konkurs (na pewno nie będzie pechowy), ale również dlatego, że w tym roku w konkursie po raz pierwszy wystartują uczniowie klas ósmych szkół podstawowych. Oczywiście uczniowie klas trzecich gimnazjów są równie mile widziani.

Zapraszamy serdecznie młodzież i opiekunów.

Szczegóły konkursu zawarte są w Regulaminie poniżej i w zakładce KONKURSY

6 kwietnia 2018 odbędzie się w naszej szkole XII edycja powiatowego konkursu języka angielskiego Focus on English. Organizatorzy konkursu mają nadzieję, że tak jak i w poprzednich latach w murach naszego liceum pojawi się duża grupa gimnazjalistów aby pochwalić się wyjątkową sprawnością w tym pięknym, a jakże obecnie codziennym,  języku obcym. Zapraszamy serdecznie młodzież i opiekunów.

Szczegóły konkursu zawarte są w Regulaminie poniżej i w zakładce KONKURSY

X POWIATOWY  KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

FOCUS on ENGLISH

pod honorowym patronatem

Starosty Powiatu Starachowickiego  Dariusza Dąbrowskiego

Prezydenta Miasta Starachowice  Marka Materka

8 kwietnia  2016 w godzinach 9.00-11.00 w budynku I Liceum Ogólnokształcącego w Starachowicach odbyła się X, jubileuszowa  edycja konkursu. Do finału przystąpiło 30 uczniów reprezentujących wszystkie starachowickie gimnazja, jak i szkoły w Krynkach, Rudzie, Rzepinie, Szerzawach i Wąchocku. Liczba kandydatów w tegorocznych konkursie  potwierdziła stałe zainteresowanie tą imprezą (od początku , każdego roku, liczba finalistów waha się od 25 do 35 osób), co bardzo cieszy organizatorów i motywuje do dalszej pracy. Niewątpliwie atrakcyjności konkursowi dodają nagrody rzeczowe przyznawane najlepszym sponsorowane przez : Prezydenta Miasta Starachowice, Stowarzyszenie Przyjaciół I LO „Nasza Jedynka”, Starostę Powiatu, starachowickie oddziały Nauczycielskich Związków Zawodowych Solidarność i ZNP.

Szanowni Nauczyciele, Drodzy Uczniowie

Mamy przyjemność zaprosić Was do wzięcia udziału w X edycji Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego dla gimnazjalistów Focus on English zorganizowanego pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Starachowickiego Dariusza Dąbrowskiego i Prezydenta Miasta Starachowice Marka Materka.