👇🗑🧰💼📦🧺🪣👇
Pierwsza edycja No Backpack Day w Jedynce za nami!! Jesteśmy pod wrażeniem kreatywności naszych uczniów.
🤩
Zapraszamy do fotorelacji poniżej! 😎

We wtorek, w I LO odbyły się warsztaty "Jak czytać historię, by zmieniać świat?" przeprowadzone przez  Pana Piotra Kaczyńskiego z Fundacji Centrum im. prof. Bronisława Geremka z Warszawy. W warsztatach wzięła udział klasa 3a1. Na spotkaniu uczniowie analizowali Deklarację Roberta Schumana oraz dyskutowali nad tym, w jaki sposób możemy wykorzystywać historię do działania na rzecz Europy i jak zachęcać do aktywizmu i wykorzystywania idei europejskich.

Dziękujemy Fundacji Centrum za możliwość udziału w warsztatach oraz zapraszamy do fotorelacji. 🙂

13 i 14 stycznia w Urzędzie Miasta odbyły się całodniowe warsztaty, które prowadził Pan Piotr Kaczyński. Warsztaty zorganizowano przy współpracy Fundacji Centrum im. prof. Bronisława Geremka w ramach projektu Mix the Bubbles. Spotkania poruszały temat młodzieży na rynku pracy. Znaczną część uczestników stanowili uczniowie I LO, w tym przedstawiciele SU i MRM.
Pierwszego dnia miała miejsce krótka integracja oraz panel dyskusyjny z ekspertami, gdzie poruszane były tematy związane z rynkiem pracy. Następnie, młodzież podzielona na mniejsze grupy opracowywała najważniejsze dla nich problemy w obrębie tematu młodych na rynku pracy.
Kolejnego dnia wybrano kilka z tych problemów i młodzież w grupach stworzyła projekty z nimi związane.
Dwudniowe warsztaty odbiły się szerokim echem, a uczniowie naszej szkoły stali się bogatsi o nowe znajomości, doświadczenia, i przede wszystkim stali się gotowi do podejmowania nowych działań i samorozwoju.

Dzisiaj wróciliśmy do nauki stacjonarnej.Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z dzisiejszych Mikołajek w I LO.
Podczas kiermaszu słodkości na rzecz Patryka Niekłania udało nam się zebrać 1650 zł. 👏👏
Brawa dla wszystkich zaangażowanych!!! Dziękujemy klasom, które przygotowały słodkości, Samorządowi Uczniowskiemu (szczególne podziękowania dla Kacpra Zięby👏👏), za organizację kiermaszu oraz mikołajkową sesję zdjęciową, która cieszyła się wielkim powodzeniem.
Dziękujemy również naszemu absolwentowi Tomaszowi Sobierajowi (rocznik 2012) za przygotowanie ozdób świątecznych i słodkości na kiermasz!!
Macie wielkie serducha!! ❤

Takie bluzy w różnych kolorach i z darmową dostawą do szkoły można zamawiać do 6 grudnia na stronie https://shop.bluzup.com/ilostarachowice

Serdecznie zapraszamy!❤️

Takie atrakcje dla uczniów naszego liceum już 6 grudnia!
Zapraszamy na świetlicę szkolną!

Nasz sklep z bluzami i innymi gadżetami z naszym logo zamyka się 29 listopada!