????????
Wczoraj uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu w UM zorganizowanym przez Młodzieżową Radę Miasta. Było to podsumowanie dwóch projektów nad którymi pracowała młodzież naszego miasta "Unia Europejska od A do Z" oraz "Starachowicka Mapa Aktywności Młodzieżowej". Spotkanie odbyło się w formule hybrydowej, zaproszono ekspertów pracujących w strukturach europejskich, wśród nich europoseł Różę Thun.
Podczas spotkania uczniowie najbardziej zaangażowani w projekty otrzymali bilety na wyjazd do Brukseli, który odbędzie się we wrześniu. Wśród nagrodzonych byli nasi uczniowie oraz absolwenci - Tomasz Lech, Borys Bajdo, Mikołaj Michalczak, Julia Wysocka oraz Igor Kaczorowski. Gratulujemy i życzymy udanego wyjazdu!!
????