• Szkoła Ludzi sukcesu

W piątek 14.01.2022 r. Nasz Sztab 1395 w Starachowicach zainaugurował działania Finałowe.

Rozpoczął je koncert zorganizowany przez sztab, 111 ADH i uczniów w I Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki pod tytułem „Od pierwszego wejrzenia” bowiem 111 ADH gra do 1 Finału.

Koncert odbywał się hybrydowo. W świetlicy było studio, gdzie występowali młodzi artyści, a klasy oglądały koncert i licytowały w salach lekcyjnych. Wpłaty do puszki koncertowej i odbiór wylicytowanych przedmiotów - przed kamerami w świetlicy. Mimo oddalenia atmosfera jak zawsze była gorąca i co jakiś czas po szkolnych korytarzach niosły się okrzyki i śmiechy zwycięzców licytacji.

Koncert poprowadziły Izabela Gąsior i Wiktoria Szydłowska, a  zaśpiewały  w nim uczennice Natalia Strużyna, Rozalia Gibała, Wiktoria Szydłowska z akompaniamentem Kamila Bolęby.

Byli też zaproszeni specjalni goście – 104 Artystyczna Drużyna z Mirca i działający w niej zespół Happy.

Olbrzymie emocje towarzyszyły licytacjom ofiarowanych przedmiotów. Jak zawsze hojność uczniów i nauczycieli była olbrzymia.

Najwyższe ceny uzyskały:

1. Niepytajka z biologii wylicytowana przez klasę 3b za kwotę 900 zł
  2. Niepytajka na wybrany dzień wylicytowana przez klasę 1 E1 – 765 zł
  • Piłka do gry w kosza od fundacji Marcina Gortata z jego autografem zakupiona przez Szkolny Klub Sportowy za 430 zł
  1. Niepytajka z Fizyki wylicytowana przez klasę 3 e i Koszulka Marcina Gortata z autografem wylicytowana przez klasę 3 b osiągnęły kwoty 400 zł
  2. Kalendarz ścienny Fundacji WOŚP zakupiony przez klasę 3 e1 za kwotę 345 zł

Łączna kwota uzyskana z koncertu i licytacji wyniosła 7679,15 zł

Sztab serdecznie dziękuje całej szkolnej społeczności, na czele z dyrekcją, za kolejną wspaniałą zabawę finałową i gorące serca.