1-szy czerwca jest to Dzień Dziecka w tym roku w naszej szkole obchodziliśmy go bardzo hucznie. Każda klasa musiała wylosować motyw, za który miała się przebrać, oraz konkurencje sportową. My trafiliśmy na Księżniczki Disneya oraz ping-pong. Wszyscy jak najlepiej potrafili przygotowali swoje stroje. W konkurencji sportowej brali udział każdy miał możliwość sprawdzenia się, szło różnie raz lepiej raz gorzej, lecz dawało to wiele emocji i uśmiechów. Do gry z nami przyłączyli się również nasi nauczyciele. Dzień w szkole zakończyliśmy tańcem belgijka. Po powrocie do domów odbył się internetowy konkurs na najlepsze stroje, walka trwała do ostatnich minut, lecz jak to często bywa nasz kochana 3e1 dzięki swoim staraniom wygrała, a w nagrodę dostaliśmy niepytajkę na cały dzień.