27 listopada nasi uczniowie gościli w Przedszkolu Miejskim nr 11. W ramach działalności Klubu Małego Podróżnika ,,Obieżyświat" przedszkolaki w listopadzie poznają Europę i wybrane kraje europejskie. Podróże po Europie odbywały się przez cały tydzień poprzez różne formy pracy. Jedną z nich było zaproszenie do przedszkola gości. Byli to nasi uczniowie (pod opieką Edyty Kaptur, Anny Karwackiej, Anny Sadłos i Katarzyny Serafin), którzy poprzez przygotowane przez siebie zabawy dla przedszkolaków, opowieści, pokazy rekwizytów, a nawet poprzez prezentację charakterystycznych strojów i smakołyków  starali się przybliżyć dzieciom język, kulturę, zabytki poszczególnych krajów. Były to bardzo miłe i ciekawe  spotkania.

Dziękujemy przedszkolakom za miłe przyjęcie, a naszym uczniom za tak wielkie zaangażowanie!