Mamy to ?
W dniach 25-28 maja b.r. odbyła się I Świętokrzyska Międzyszkolna Liga Szachowa, w której brali udział Uczniowie naszej Szkoły:
1. Jagoda Gront 1B1
2. Patryk Szkudlarski 1B1
3. Bartosz Majewski 2D1
4. Maciej Janiec 2D1
5. Miłosz Sobieraj 2D1
6. Alan Dziarmaga 2D1
7. Kacper Nowak 2E1
8. Oliwier Mazonik 2E1
9. Maciej Nowak 2E1
10. Dominik Glina 2E1
11. Karol Kozieł 2E1
12. Kacper Banasik 2B1

W tegorocznej edycji wzięło udział 334 zawodników!!!
Tym większym sukcesem są wyniki naszych Uczniów.
W klasyfikacji indywidualnej w Grupie zawodników ze szkół ponadpodstawowych:
- III miejsce zajął Maciej Nowak 2E1
- V miejsce Oliwier Mazonik 2E1

W klasyfikacji drużynowej w Grupie zawodników ze szkół ponadpodstawowych zaszczytne II miejsce wywalczyło I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Starachowicach.

Opiekunem Uczniów i koordynatorem Ligi Szachowej w naszej Szkole, był Pan Rafał Sobieraj, nauczyciel wychowania fizycznego.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i nagrodzonym! Wszystkim uczestnikom I Świętokrzyskiej Międzyszkolnej Ligi Szachowej życzymy dalszych sukcesów.
Dziękujemy za zaciętą rywalizację, grę fair-play i atmosferę świetnej zabawy. Mamy nadzieję, że tegoroczny udział w Lidze, stanie się dodatkową zachętą dla pozostałych uczniów do zgłębiania tajników gry w szachy. Bowiem szachy to sport dla inteligentnych, uczą analitycznego i krytycznego myślenia. Pozwalają na lepsze planowanie i szukanie strategii. Sprawiają, że grający stają się bardziej kreatywni.

Może być zdjęciem przedstawiającym szachy