26 czerwca nadszedł długo wyczekiwany czas podsumowania ubiegłego roku nauki. Zakończenie roku odbyło się online, tak jak prowadzone dotychczas zajęcia. Pomimo zmiany formy nauki ze stacjonarnej na zdalną od początku drugiego semestru, nie przeszkodziło to uczniom naszej klasy w uzyskaniu świetnych wyników w nauce. Spośród 38 osób w klasie, 22 osoby uzyskały zachowanie wzorowe, a 16 osób zachowanie bardzo dobre. Uczniowie naszej klasy mogą poszczycić się także wysoką frekwencją, ponieważ u 29 osób przekroczyła ona 90%, a średnia frekwencja całej klasy osiągnęła 92,74%. Średnia ocen klasy natomiast wyniosła 4,60.

Na czas nadchodzących wakacji życzymy wszystkim uczniom oraz gronu pedagogicznemu bezpiecznego i udanego wypoczywania!