Nadszedł koniec grudnia i wielkimi krokami zbliżają się do nas święta Bożonarodzeniowe. W ostatni tydzień nauki przed przerwą nasi uczniowie postanowili przenieść atmosferę świąteczną do szkoły na klasową wigilię. Cała klasa zaangażowała się w organizację. Na stole można było mnóstwo wypieków od pierników i ciastek po różnorakie rodzaje ciast. Nie zabrakło oczywiście tradycji łamania się opłatkiem oraz składania sobie życzeń. W ten sposób rozstajemy się ze szkołą na krótko, aby po przerwie wrócić wypoczęci i pełni sił na kolejne zmagania szkolne.

Klasa 1E życzy dużo radości, miłości oraz ciepło spędzonego czasu w rodzinnym gronie, a na nadchodzący nowy rok wielu sukcesów i jak najmniej powodów do zmartwień! Do zobaczenia w przyszłym roku!